Jak wyznaczyć dni płodne przy długim cyklu miesiączkowym?

Witam.Czy po okresie który dostałam 27.10.2013 wieczór i trwał 4 dni czyli 28,29,30,31 to 1.10 i 2.10 to są dni niepłodne? zaznaczam że mój ostatni cykl trwał 35 dni.

Witam! Jeśli najbliższy cykl również będzie trwał około 35 dni, to okres 1-2 listopada (bo zakładam, że chodzi o listopad, nie o październik jak podane było w wiadomości) przypada na dni niepłodne.