Jaką dietę powinna mieć osoba z ciśnieniem 110/50?

Witam, od jakichś 2 miesięcy jem codziennie 2 posiłki zawierające po około jednej cebuli i pomidora na jeden, trzeci to owoce i 4 jakieś danie obiadowe Moje serce bije wolno 37 na minutę ciśnienie 110~/50~. Biegam regularnie od tych 2 mies. Nie za dużo potasu dostarczam i czy ok ciśnienie? 25 lat

Lek. Wojciech Zygmunt

Pana akcja serca budzi niepokój. Norma to 60-90/min. Powinien pan udać się do lekarza w celu wykonania badania EKG. Dalsze postępowanie zależnie od wyniku. Pozdrawiam i życzę zdrowia.