Kontakt z narkotykami a badania kontrolne w pracy

Witam, mam pytanie odnośnie amfetaminy, wczoraj około 1 zażyłem bardzo małą ilość "jedną kreskę" na imprezie ... zapominając o badaniach do pracy jakie mam w poniedziałek rano[morfolofia (pełna), OB, Mocz] czyli minie około 31 godzin. Badania chyba nie są ukierunkowane na narkotyki (choć zastanawia mnie to "PEŁNA") jest szansa ,że mi coś wykryje? przez ostanie 4-5 miesiacy nie mialem kontaktu z takimi narkotykami

Mikołaj Cyganok

Witam! Używanie narkotyków jest karalne zgodnie z ustawodawstwem RP. Zgodnie z regulaminem Naszego portalu, nie możemy udzielać odpowiedzi na takie pytania.
Zakres badania obejmującego pełną morfologię krwi obwodowej jest powszechnie dostępny zarówno w literaturze medycznej jak i w zasobach internetu.