Krew podczas wypróżniania i wydalania gazów

Witam Mam 28 lat mam na imię Monika piszę ponieważ od 2 tygodni przy wypróżnianiu kału mam krew. Krew również pojawia się przy gazach. Zauważyłam również krzepy przy podcieraniu. Krew taka jak przy skaleczeniu i jest jej w miarę dużo. Co może mi dolegać??

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Krew w kale może być oznaką poważnych problemów jelitowych.