Krwawienia i ból w podbrzuszu po stosunku

Witam mam mały problem ponieważ ostatnio wspolzyje z moim chłopakiem i po stosunku miewam krwawienia i czuje ból w podbrzuszu taki jak by ktoś mi nóż wbijal i mam objawy ciąży a nie jestem bo robiłam trzykrotnie test ciążowy i wyszły negatywnie co mi się dzieje

Piotr Pilarski

Możliwe, że jest infekcja lub po prostu krwawi Pani na skutek urazu mechanicznego. Wskazana jest wizyta u ginekologa aby przyjrzeć się problemowi.

Pozdrawiam.