Krwawienie przy atntykoncepcji hormonalnej

Pomocy ! Krwawię od miesiąca! Mam straszny problem. Zaczęłam krwawić z dróg rodnych tydzień przed zakończeniem plastrów evra później przeszłam na tabletki dayeette, w których widziałam, że mają być plamienia, ale nie typowy okres. Cały czas krwawienie jet obfite ze skrzepami, do tego dochodzą bóle brzucha i zmęczenie ( w końcu się wykrwawiam) próbowałam tabletek, które na takie przypadki zapisał mi ginekolog ( cyclonamine) ! mimo badań nadal nic nie wiadomo. Co to może byc?Proszę o odpowiedź :)

należy zmienić na inne tabletki zrobić usg, wykluczyć inne rzeczy, a najlepiej odwiedzić mądrego ginekologa to coś Pani doradzi-pozdrawiam