Krwawienie w 14 dniu przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam,tabletki antykoncepcyjne y.. Biore juz prawie rok zawsze krwawienie występowało w 26,27 dniu teraz dostalam w 14 czy jest to normalne przy stosowaniu tabletek? Dodam ze w ostatnim czasie bardzo mamo spie,mam dużo stresów oraz schudlam trzy kilo dziekuje z góry za odpowiedź.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie bez wpływu pozostaje zmiana trybu życia. Jeśli dodatkowe krwawienie wystąpi w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.