Krwawienie z dróg rodnych po uderzeniu w podbrzusze

Witam mam na imię Emilia , mam problem z krwawieniem . Miesiąc temu zostałam napadnięta , sprawca próbował wyrwać mi torebkę lecz się broniłam wtedy uderzył mnie mocno w brzuch podczas tej sytuacji miałam miesiączke i od tego wydarzenia cały czas krwawię z macicy trwa to już 4 tygodnie . Wizytę u ginekologa mam dopiero za 5 tygodni . Bardzo proszę o radę co do mojego problemu . Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Mogło dojść do uszkodzenia macicy. Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa lub na ostry dyżur ginekologiczny.
Pozdrawiam