Leczenie depresji i podwyższona prolaktyna

Witam. Mam 25 lat. Od wielu lat leczę się na depresje. Jednak żadne leki nie pomagają. Po wielu poszukiwaniach w internecie postanowiłam w końcu zrobić badania krwi. Niestety żaden lekarz na ten pomysł nie wpadł.. Mam podwyższoną Prolaktynę 31,1 ng/ml, ALT 70 U/l i AST 45 U/l. Moje objawy: stany depresyjne, zmęczenie, nie mogę schudnąć, senność, wzdęcia, brak koncentracji, mimo przespanej nocy czuję się czasem, jak bym pracowała ciężko w kopalni, że aż ciężko wstać z łóżka..Proszę o pomoc..Basia

Oprócz konsultacji z lekarzem i w razie potrzeby endokrynologiem, zachęcam także do rozmowy z psychologiem. Doświadczenie wieloletniego obniżenia nastroju może znacząco wpływać na postrzeganiu siebie i świata. Psycholog pomoże w zrozumieniu emocjonalnych przyczyn objawów a także w radzeniu sobie z nimi.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza