Mdleję, ale nie wiem dlaczego

Mam 24 lata i jestem kobietą. Od miesiąca mdleję, najczęściej w sklepach i kościele. Zrobiłam sobie badania, ale lekarz nic konkretnego mi nie powiedział. WBC 7.4, RBC 4.43, HGB 8.9, HCT 30.3, MCV 68.5, MCH 20.1, MCHC 29.4, PLT 392, LYM% 37.2, LYM# 2.7.

Lek. Izabela Brym

Witam.

Powinna Pani napisać w jakich jednostkach podała Pani wyniki. Z profilu nieprawidłowości wnioskuję, że poziom hemoglobiny wyrażony jest w g/dl (a nie w mmol/l). Jeśli tak jest, to ma Pani umiarkowaną niedokrwistość z niedoboru żelaza i wymaga leczenia substytucyjnego.