Możliwość zajścia w ciążę u 43-latki z nieregularnymi miesiączkami

mam skończone 43 lata , mialam stosunek w okolo 5 dniu miesiączki, które są od roku nieregularne, przed wystąpieniem krwawienia miałam 2-3 dni słabe plamienie , nie wiem , w ktorym dniu była miesiączka , czy te wcześniejsze plamienia liczyć jako dni miesiączki?podczas stosunku nie doszło do wytrysku w drogach rodnych ani w ich pobiliżu , wiem , że wcześniej może dochodzić do "wycieku" płynu zawierającego plemniki , czy mogło dojść do zapłodnienia ,jeśli członek znajdowal się w pobliżu pochwy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko określić dokładnie który to był dzień cyklu, dlatego dla pewności może Pani wykonać test ciążowy po przynajmniej 2 tygodniach od zbliżenia lub parę dni po tym jak opóźnia się krwawienie miesiączkowe ( wtedy powinien być już diagnostyczny). Pozdrawiam