Myśli samobójcze i przerażenie po odejściu partnera

jestem przerazona. odkad zostawil mnie moj partner wpadlam w cos dziwnego.Depresja?od kilku miesiecy staram sie raz bylo dobrze raz gorzej..zaczelam chodzic na terapie. mam mysli samobojcze a jednak jestem bardzo przerazona.poszlam po leki od trzech dni nie moge spac jesc, boje sie zycia nie am pracy rodziny ..nie jestem samodzielna zle widze swoj koniec.jestm pobudzona i wyczerpana jednoczesnie. nie wiem co robic tak strasznie sie boje tego co sie dzieje. nie widze wyjscia

Dzień dobry,

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam - pisze Pani "poszłam po leki". Czasem niektóre leki powodują myśli samobójcze, więc warto przeczytać w ulotce, i jeśli tak - poprosić psychiatrę o zamianę leku. Jeśli psychoterapia nie daje Pani wsparcia, to trzeba powiedzieć o tym na spotkaniu i dogadać się z psychoterapeutą, by zmienić formę. Jeśli to nie zadziała, to może zmienić terapeutę? Psychoterapia ma pomagać, tak jak lekarstwo, gdy nie działa - wycofujemy się. Zachęcam do wyjścia do ludzi :) na spacery do parku, do biblioteki, do kościoła.
Koniec relacji zawsze bywa trudny, ale może dzięki temu otworzy się inny lepszy, ciekawszy rozdział w Pani życiu.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki, aby się udało!
Po każdej nocy, przychodzi dzień :)