Na co mogą wskazywać te kłucia pod żebrem?

Mam 43 lata i od kilku lat mam dość dziwny problem, mam kłucia pod lewym żebrem, kilka razy w tygodniu czasem mniejsze, a czasem silniejsze kłucie, kilkanaście miesięcy temu robiłam sobie badanie krwi dotyczące trzustki i wszystko jest ok, ale od pewnego czasu zauważyłam, że mój cały brzuch przechylił się na prawą stronę. Proszę mi podpowiedzieć co może być tego przyczyną. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam,

proponuję w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę obrazową usg j.brzusznej dodatkowo badania laboratoryjne morfologia, crp, próby wątrobowe, kreatynina, kwas moczowy, potas, sód, magnez, ogólne badanie moczu.

Bez diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej a tym bardziej bez badania fizykalnego truno coś powiedzieć o przyczyne tych dolegliwości.

Wskazana wizyta u lekarza (POZ) który zapozna się z wynikami i oceni Pani stan zdrowia.

Pozdrawiam