Naciek na rogówce w okresie silnego przemęczenia i alergii

Witam serdecznie , regularnie 2 razy w roku w okresie silnego przemęczenia i alergii ma naciek na rogówce, kiedyś jedna z okulistek nazwała to opryszczką, przez takie coś jestem na tygodniowym l4 bo to jest taki ból nie widzę przy tym dobrze masakra.... szukam kogoś kto pomoże mi się tego pozbyć z oka.... z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u okulisty, bez badania nie jestem w stanie określic co to może być. Po badaniu będzie można okre ślić dalsze postępowanie