Naczyniak na ręce i osłabienie siły kończyny

Gdy bylam mala na prawej rece za nadgarstkiem pojawiła mi sie pod skórą ma gulka, poszlam do lekarza w wieku 10/11 lat i uznal to za naczyniaka czy tez cos innego w podobie i powiedzial ze.mozna to usunac lecz nie trzeba. Teraz mam 20 lat widze ze to rosnie razem ze mna a nawet pojawia sie wokol tego kilka malych gulek. Reka jest slabsza przez to niz druga, czesto robia sie w tym miejscu siniaki, dluzsze włoski rosną, czesto to boli o czuc bardzo slabe mrowienie w calej rece. Co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.