Naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus u mężczyzny

Dobry wieczór.Dziękuję za odpowiedz ale mam już wynik całościowy z napisem Excisio completa,faktycznie patamorfolog wczesniej tego nie napisał dopiero po mojej interwencji zostało to zdanie dopisane. Wynik całościowo brzmi: Zmiana skóry w linii bocznej tułowia str.lewa Rozpoznanie histopatologiczne: naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus Excisio completa Opis makroskopowy: Szary guzek śr.0,6 cm Proszę o przetłumaczenie całości i czy to jest coś niepokojącego.Bardzo dziękuję.Ryszard

"znamię barwnikowe skórno-naskórkowe brodawkowate.Wycięcie całkowite" Mówi to Panu coś??? Otóż zmiana była łagodna , tzn, nie złośliwa i jest wycięta w całości! Jest Pan wyleczony!!! pozdrawiam , zż