Napady obfitego krwawienia u 43-latki z menopauzą

Witam Mam 43 lata w wieku 40 lat była menopauza. 2 lata bez miesiaczki Od poł roku mam niekontrolowane napady obfitego krwawienia markery jajnika w normie usg w normie endometrium 2 mm.nikt nie potrafi wytlumaczyc i zaradzic tym napadom krwawienia nie wiem co to moze byc martwie sie czy nie sa to poczatki raka trzonu macicy w usg nie ma zmian a 2 mm endometrium podobno jest za małe zeby łyzeczkowac macice hormony dzialaja doraznie po odstawieniu wszystko wraca estrogeny nie pogrubiaja sluzówk

na wszelki wypadek wykonałbym biopsje aspiracyjną endometrium i dalsze działanie w zależności od wyniku HP. Należy rozważyć założenie mireny