Nieprawidłowe parametry WBC i cholesterolu

Witam od roku mam problemy z krwia WBC 14,39 i cholesterol 326 biore Ridlip 5mg co skutecznie pomaga ponadto lecze się u laryngologa na zapalenie wezlow chłonnych ale nie jestem badany na WBC a w rodzinie troje wujkow zmarlo na raka krtani czy lekarz powinien skierować mnie naa dodatkowe badania ?. Pozdrawiam Marek CH

Piotr Pilarski

Ciężko się odnieść się i zasugerować dalsze postępowanie bez zbadania. Warto byłoby wykonać laryngoskopię pośrednią ale myślę, że laryngolog już to zrobił. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.

Jeżeli lekarz wie o rakach w rodzinie i nic nie robi żeby Pana skierować do odpowiednich ośrodków diagnostycznych genetyki nowotworowej to będzie winny Pana śmierci. Proszę to mu powiedzieć. WBC to nic.