Nieregularność miesiączek przy antykoncepcji hormonalnej

Dzień dobry. Mam mały problem. 5 listopada 2013 zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne-atywia. 19 lutego dostałam zamiast okresu tylko plamy, które były przez 3 dni. Przestałam brać tabletki i 30 marca dostałam normalny okres. Zaczęłam brać tabletki tego samego dnia. Powinnam dostać okres 20 maja lecz go nie dostałam. Zaczęłam brać nowe tabletki sidretelle 20, 27 maja. Teraz znowu nie dostałam okresu, powinien być 15 czerwca. Czy mogę podejrzawać,że jestem w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.