O czym może świadczyć regularnie pojawiający się ból brzucha u dziewczynki?

Witam. Mam córkę, ma 10,5 roku. Od 3 dni mniej więcej w godzinach od 11-14 zaczyna ja boleć brzuch w okolicy podbrzusza, zaczyna się od lewej strony, przejdzie przez cały brzuch i kończy się na prawej stronie brzucha. Pojawią się czasem przy tym bólu wymioty, ale nie trwają długo. Po podaniu nospy i paracetamolu, po dłuższym czasie ból ustępuje. Wyniki krwi szczegółowe miała wykonane i są prawidłowe, wyniki moczu również. Córka miała również wykonane badanie USG i również wyszło prawidłowo. Ale ból brzucha się pojawia. Proszę o pomoc, bo strasznie się martwię od czego może się pojawiać ten ból.

Może trzeba wykonać ginekologiczne badanie USG TR, a może to bóle czynnościowe. trudno niestety powiedzieć, zwłaszcza iż przeprowadzono już pewne badania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.