Obrzęk rozcięgna podeszwowego z przekrwienieniem

Wynik usg stopy: Obrzęk rozciegna podeszwowego do 6,28mmz przekrwieniem w PD, poza guzem piętrowym rozciegna 2.3mm , w zachylku bocznym stawy skokowo-goleniowym płyn 5mm*2,4mmw pochewlach zginaczy pkyn 2.04mm*2.64mm Proszę o odpowiedź co powinnam zrobić codziennie odczuwam straszny ból stopy.Czy wynik jest poważny?

Wynik świadczy o dużym stanie zapalnym w zakresie rozcięgna podeszwowego stopy jak i w stawie skokowo-goleniowym i przyczepach ścięgien. W takim wypadku ważna jest pilna konsultacja z ortopedą, włączenie leków silnie przeciwzapalnych ogólnie i być może miejscowo, a także zapewne usztywnienie stopy.