Odchudzanie a strach przed wiszącą skórą

Witam, mam 24 lata i ważę 165kg przy 178cm wzrostu. Postanowiłem coś z tym zrobić i odstawiłem wszystkie słodkości, fast foody i produkty typu biały chleb, makarony,ziemniaki. Korzystam z zamiennika tłuszczu oleju kokosowego. Dietę prowadzę od około miesiąca, lecz ostatnimi czasy bardzo zaczął mi doskwierać strach przed wiszącą skórą, czy jest jakiś sposób by moja dieta trwała odpowiednio długo by skóra zdążyła się uelastycznić? Ćwiczę 3x w tygodniu (FBW) oraz jeżdżę na rowerku stac. Pozdrawiam.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Dzień dobry!

Przede wszystkim gratuluję Panu decyzji co do zmian w stylu życia i żywienia. To olbrzymi sukces :) Z całą pewnością wpłynie to na Pana samopoczucie i zdrowie.
Olej kokosowy jako zamiennik tłuszczu jest fantastycznym wyborem - zawiera mnóstwo substancji, które dodatkowo wspomogą spalanie tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrana dieta (bogata w składniki odżywcze, pokrywająca zapotrzebowanie), ćwiczenia, oraz masaże mogą pomóc w walce z nadmiarem skóry. Jeśli ma Pan pytania, proszę o kontakt. Chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl