Ogniskowe wypuszczenie głowy trzustki

Dzień dobry,mam 57lat .Robiłam badanie TJ i W wyniku wyszło,że mam ogniskowe wypuszczenie głowy trzustki,bardzo bym chciała dowiedzieć się co to jest i czy to jest groźne. Mój lekarz rodzinny przebywa obecnie na urlopie i nie mam u kogo zasięgnąć porady.Z góry dziękuję za odpowiedź.Irena z Gdańska.

Lek. Tomasz Budlewski

a z jakiego powodu było wykonywane badanie? brak danych aby moc coś więcej powiedzieć.