Okres po stosunku i zaburzenia miesiączkowania a prawdopodobieństwo ciąży

pod koniec sierpnia współżyłam. był to stosunek przerywany. 4 dni po tym dostałam okres, który nie różnił się niczym od poprzednich miesiączek. jednak od tamtego czasu nie miałam okresu. właśnie się przeprowadziłam, a przy zmianie otoczenia zawsze spóźniał mi się okres. obecnie bolą mnie jajniki oraz mam twarde podbrzusze. jakiś czas temu zrobiłam 3 testy, wszystkie wyszły negatywne. jednak nadal martwię się że ciąża jest możliwa. jest taka możliwość żeby trzy testy były błędne w 8 tygodniu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Właściwie nie ma takiej możliwości, by 3 testy ciążowe były negatywne w 8 tygodniu ciąży. Nie ma zatem powodów do niepokoju - nie jest Pani w ciąży.