Opis badania histopatologicznego fragmentu błony śluzowej żołądka

Proszę i interpretację badania histopatologicznego: 1) Polipowaty fragment błony śluzowej trzonu żołądka ogniskowo z niewielkim przewlekłym naciekiem zapalnym. Nabłonek gruczołowy bez cech atypii i zaniku. 2) Fragment błony śluzowej typu połączenia żołądkowo-przełykowego oraz trzonu żołądka z niewielkim przewlekłym naciekiem zapalnym. Nabłonek gruczołowy bez cech apatii i zaniku. Nabłonek paraepidrmoidalny bez cech apatii.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie objawów występujących u pacjenta aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.