Opuchlizna piersi i złamany mostek po wypadku komunikacyjnym

Witam niecałe dwa tygodnie miałam wypadek autem mam złamany mostek ale najbardziej martwi mnie lekko spuchnieta piers i granatowa od uderzenia smaruje mascią ale boli mnie przy dotyku i wyczuwam zgrupienie czy jest to niebezpieczne czy muszę robić jakies badania ?bardzo mnie to niepokoi proszę o radę ?pozdrwiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.