Osłabienie, bóle mięśni i uczucie zimna

Witam! Moje problemy zdrowotne zaczeły sie w marcu - zapalenie zatok leczone 3 antybiotykami po kolei. Po tym czasie infekcji nie było jak stwierdził lekarz, badania crp, ob, morfologia, tk zatok - wszystko ok. Złe samopoczucie jednak pozostało. Objawy to osłabienie, bóle mięśni i uczucie zimna ( jak przy grypie). Dodam jeszcze, że własnie od wiosny mam cienie wokół oczu, których nigdy nie miałem: u nasady nosa sino-fioletowe, pod oczami jasno-żółte. Bardzo prosze o radę i pomoc w diagnozie

Zmiany wyglądu są zupełnie niecharakterystyczne. Czasem dobrego lekarza wygląd może naprowadzić na dobry trop, czyli diagnozę, ale to trzeba zobaczyć. Jeśli utrzymują się objawy subiektywne, a laryngolog wykluczył stan zapalny zatok, to jest pan zmuszony do odwiedzin lekarza poz i do prowadzenia dalszej diagnostyki.