Otarcia i swędzenie okolic odbytu

od dwuch lat ,swedzi mnie w pupie ,oraz zasusza sie tak jak bym miał wrazenie ze jest suche ,oraz otartre i jest czerwone nieraz od tego ,tak to odczówam ,uzywam jakis masci jak,awenoc,posterisan ,no i to mi nie pomaga iz zaraz spowrotem mam te obiawy ,bardzo czymam higiene i jestem tym zgruzgotanym bo niewiem od czego tak sie dzieje prosze o jakas masc do tego

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam konsultację u lekarza rodzinnego, który oceni zmiany i zaproponuje dalsze postępowanie.