Petting pod koniec miesiączki a brak okresu

Ostatni Okres Zaczął Mi Się 23.02.Zaraz Po@, tzn Pod Koniec Uprawia.Petting, Chłopak Włożył Członka, ale Mniej Niż Pół I zaraz Go Wyjął. Nie Mogło Być Wytrysku.To Dni Niepłodne.. Moje Cykl Trwają 28dni, Tym Że Mamy 26.03 A okresu Dalej Nie Ma..Już4-5dn Po Terminie.W dzień Terminu Miałam Zawody Sport, ale Nieważne-Czy To Przez Stres Tak Mi Się"zablokował"?11.03 Chyba W Owulacji Był Brazowy, bezapach Śluz. Miałam Już Lekkie Ból Jajników I ból Kręgosł. Typowe Dla Mnie Przed@.Teraz Z pochwy Wyjęłam Brąz Nitki Śluz. Czy Jest Możliwa ciąża?Jakie Jest Prawdopo.podwójnegoCyklu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest zdecydowanie znikome. Opisany brak/opóźnienie miesiączki może mieć natomiast wiele przyczyn, w tym teoretycznie może być to także wynik stresu. Póki co proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby się nie pojawiło, proszę wykonać test ciążowy i skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.