Pieczenie i swędzenie w okolicach pochwy po cesarskim cięciu

Witam od porodu minęło 3 tyg , miałam cesarkę, ale prZed cesarka doszło do 10 cm rozwarcia parłam 30 min, niestety bez skutku .. Teraz odczuwam pieczenie i swędzenie w okolicach pochwy . Nie krwawię juz, natomiast pojawiła sie widzielina koloru brązowego przypominająca końcówkę miesiączki . Posiadam w domu clotrimazole w kremie do wstrzyknięcia jednorazowo . Czy mogę użyć profilaktycznie w tym cZasie połogu ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to infekcja grzybicza to tak. Mógłbym to stwierdzić jednoznacznie po przeprowadzeniu badania.