Pieszczoty, preejakulat a ryzyko ciąży

Witam. Czy podczas pieszczot z partnerką, podczas których miało miejsce krótkotrwałe ocieranie się trzonu penisa (nie żołędzia) o łechtaczkę i wargi sromowe mogło dojść do zapłodnienia? Dodam, że nie było wytrysku jak i również penetracji pochwy. Czy pre-ejakulat mógłby w jakiś sposób przedostać się do pochwy i doprowadzić do zapłodnienia, jak ryzykowne były te pieszczoty? Nie wiem jaki był to dzień cyklu, więc hipotetycznie zakładam że płodny.

Aleksander Ropielewski

Ryzyko zajścia w ciążę jest znikome. Dla pewności sugeruję wykonanie testu ciążowego po ok 7-10 dniach od stosunku.

Witam.
Ryzyko ciąży zachodzi wyłącznie wtedy, kiedy preejakulat dostanie się do pochwy. Jest to jednak mało prawdopodobne w opisanej sytuacji.
Pozdrawiam.