Plamienia i ból piersi podczas stosowania Microgynon

Witam. Biorę Mikrogynon21 i zużyłam ponad połowę opakowania. Tabletki zaczęłam brać w 1 dniu miesiączki, regularnie stosuję. Na początku miałam plamienia. Od zażycia 5 lub 6 tabletki zaczęły mnie boleć piersi. Teraz ból jest mniejszy. Czy jest to związane z ubocznymi skutkami stosowania leku czy muszę udać się do specjalisty? Dodam, że czasem lekko pobolewa mnie brzuch.

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to efekt uboczny tabletek. Nie mogę jednak tego potwierdzić stąd proponuję udać się do ginekologa.