Plamienia po usunięciu szyjki macicy

Witam jestem w lata po usunieciu szyjki szyjki macicy od roku czasu mam plamenia i koncza sie przed okresem tak okolo 2 do 3dni.czuje sie przez caly miesiac jak bym miesiaczkowala :( mam straszne krwotoki a nie miesiaczke okres trwa okolo4 dni. Bylam u lekarza ale kaze mi isc do szpitala ponieważ to jest endometrium bylam juz wiele razy na ty zabiegu i caly czas mam to samo idzie 3 rok jak jestem po operacji w tym roku w czerwcu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile ma Pani lat, z jakiego powodu miała Pani usuniętą szyjkę, itd. Są to natomiast bardzo istotne szczegółowe dane bez których trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytania. Zdecydowanie sugerowałabym jednak, by postąpiła Pani zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli ma Pani wątpliwości, sugeruję skonsultowanie się z innym specjalistą ginekologiem.

Proszę zgłosić się do szpitala zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego. Prawdopodobnie wymaga Pani wyłyżeczkowania jamy macicy i oceny mikroskopowej materiału. Po uzyskaniu wyniku można podjąć stosowne leczenie.