Plamienia zamiast śluzu owulacyjnego po okresie

Witam , jestem po okresie 4 dni, i widzę że zamiast śluzu owulacyjnego mam plamienia lekkie takie jak sluz, czy to moga byc ni płodne czy raczej ten cykl jest bezowulacyjny? Dodam iż 2 miesiące temu miałam ciążę obumarłą i chcemy zacząć się starać o następną ciążę juz teraz. Jaka jest szansa iż zjde w ciążę w pierwszym cyklu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie można określić czy doszło do owulacji. Warto zastosować testy owulacyjne dostępne w aptece. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.