Plamienie po usunięciu polipa i wyłyżeczkowaniu jamy macicy

Trafiłam do szpitala z diagnozą polip szyjki macicy, mam 29 lat, nie rodziłam, nie roniłam. Na miejscu ukręcono polipa i wyłyżeczkowano szyjkę macicy. Po zabiegu czułam się bardzo dobrze krwawienie utrzymywało sie przez kilka dni , potem plamienie również kilka dni, nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Po dwóch tygodniach rozpoczęłam współżycie. Po ustaniu miesiączki ( jestem miesiąc po zabiegu ) okazało się ,ze wciąż występuje plamienie zwłaszcza po stosunku. Co to może oznaczać?

Witam! Plamienie kontaktowe, bezpośrednio po stosunku najczęściej związane jest z obecnością nadżerki bądź polipa szyjki macicy. Być może rana po usunięciu polipa nie zagoiła się jeszcze całkowicie. Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.