Podwyższona temperatura ciała i wirowanie w głowie

Witam mam 20 lat.Od pewnego czasu kiedy leze prosto i przechyle glowe w tyl delikatnie czy rusze nia da tylu tak wszystko wiruje i az myslalam ze zemdleje i kiedy wstalam ale powoli to chwialo mnie bo bokach .Ogl od pewnego czasu wiecznie czuje sie przemeczona i mam 37 temp i czasem ponad ale nie 38 nie mam zapalenia robili mi krew podstawaowa i czy jest jakas infekcja i nie ma wyniki dobre tk mialam nie dawno i wporzadku i to zaczelo dziac sie jakis czas po tk mam ponad 37 ale nie boli mnie nic

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby udać się do neurologa. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.