Obniżona temperatura ciała, bóle głowy i osłabienie

Witam. Mam takie pytanie. Od pewnego czasu zle sie czuje, boli mnie glowa , mam temp 35.5 , mialam mocny katar ale juz ustapil . Kilka dni temu bolala mnie mocno klatka piersiowa i czuje jakby miala w gardle gule. Wczoraj natomiast wieczorem zaczelo szumiec mi w uszach i poczulam gorzki smak w ustach. Jestem strasznie slaba senna i mam czasami zachwiania rownowagi. Zastanwiam sie co to moze byc? Ogolnie to dostalam skierowanie do kardiologa i dzisiaj ide.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego można jedynie zgadywać.