Podwyższony poziom erytrocytów świeżych a opadająca nerka

Proszę o poradę co robić dalej. Od wakacji mam podniesione Erytrocyty Świeże. Miałam robioną urografię wszystko jest ok jedynie lekarz powiedział, że przez to że jestem szczupła opadła mi nerka prawa(kazał przytyć bo może dawać ucisk)Po miesiącu odebrałam wyniki moczu i do erytrocytów świeżych 5-10,doszły częściowo wyłg.1-3.Co dalej robić?

Witam serdecznie. Obecność świeżych erytrocytów może wskazywać na chorobę nerek. Oczywiście nie powinno ich być w moczu. Możliwa jest także etiologia uszkodzenia pęcherza, jednak w przypadku prawidłowej urografii można ją raczej wykluczyć. Warto kontrolować obecny stan jeżeli teraz nie ma żadnych innych objawów.