Podwyższony poziom granulocytów kwasochłonnych

Dzien dobry Pani Doktor.Czy podwyzszona norma gran.kwasochlonnych (badanie krwi z dnia 04.11.2016 wykazala 9 a badanie krwi z czerwca br.roku 8)jest grozna dla zdrowia?dodam ze choruje na astme oskrzelowa i alergie na kurz domowy.dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy są jakieś objawy? Przy nieprawidłowym tylko jednym parametrze raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam