Pokrzywka po zjedzeniu hamburgera

Witam, mam pytanie po zjedzeniu hamburgera lub innego fastfood'u dostaje pokrzywki i tak juz mam to przez 3 lata zawsze po zjedzeniu tego dostaje tej wysypki i chcialbym sie dowiedziec po ilu lata ustepuje pokrzywka? Czytalem w internecie ze moze sie pokazywac do 5lat Czy to prawda? Bardzo prosze o odpowiedz :) Pozdrawiam

Dzień dobry,

pojawienie się pokrzywki po spożyciu fast - foodów potwierdza, że nie są one wskazane w zdrowej diecie. Najlepiej byłoby odstawić je w ogóle albo np na pół roku i sprawdzić jaka będzie reakcja Pana organizmu (każdy jest inny i należy podejść do sprawy indywidualnie). Może warto zrobić sobie zdrowszą wersję domowego hamburgera?

Pozdrawiam

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Dzień dobry,

zdecydowanie proszę odrzucić żywność tego typu.

pozdrawiam