Pomiar ciśnienia u 22-latka a osłabienie i zmęczenie

Witam, mam 22 lata od dłuższego czasu utrzymuje się u mnie ciśnienie krwi w granicach 140/70 puls 56-60 czy mam jakieś powody do zmartwień dodam ze szybciej się męczę oraz czasami czuje się osłabiony.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się kontrolnie do lekarza pierwszego kontaktu. Pomiar lekarski ciśnienia będzie najbardziej pewny. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.