Powiększone węzły chłonne, ból gardła oraz wysypka na brzuchu i klatce piersiowej

Witam. Mam dość wyraźnie powiększone węzły chłonne. Całości towarzyszy ból gardła w migdałków jak i wysypka na brzuchu i klatce piersiowej. Usg wskazuje na stan na lekki stan zapalny węzłów. Badanie na HIV i Kiłe negatywne. Morfologia ok, rtg klatki piersiowej ok. Co to może byc? Jak złagodzić objawy bólowe?

WItam,

Najlepiej skonsultowac sie z lekarzem internista - byc moze to zwykla infekcja wirusowa, niektorym z nich moga towarzyszyc zmiany skorne.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga