Powrót do treningów piłki nożnej po skręceniu stawu skokowego

Witam, jestem 3 mieśiace i 14 dni po wypadku skręcenia stawu kolanowego. wyniki rezonansu sugerują zerwanie więzadła ACL jednak w kolanie jest nieznacznia niestabilność przednio tylna, dziś powoli wracam do treningów piłki nożnej. Problem polega na tym iż podczas niektórych treningów kolano boli, głównie podczas biegania, ból pojawia się w róznych miejscach kolana. pytaniem moim jest, czy przyczyną bólu jest zbyt duże obciążenie stawu kolanowego?

Powodem bólu kolana jedt nietabilnośc kolana które powoduje nieprawidłowe obciązenie powierzchni chrzętnych w stawie kolanowym. Może to doprowadzićoprócz dolegliwosci bólowych do uszkodzenia chrzątek oraz przyśpieszenia powstawaniazmian zwyrodnieniowych.
Jezeli potwierdzone jest uszkodzenieACL - sugeruje jego rekonstrukcje