Poziom beta hcg w 8 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 8 tygodniu ciąży. Robiłam badania na poziom beta hcg w 6 tygodniu (14.10.2013) i poziom wynosił 4700.0 mIU/ml, powtórzyłam badanie 22.10. i wynik wynosił tylko 7958.0 mIU/ml. Na badaniu USG w 6 tygodniu był widoczny pęcherzyk płodowy i z badań wynikało, że jest to dopiero 5 tydzień. Czy te wszystkie przesłanki mogą mówić o nieprawidłowo rozwijającym się płodzie? Następne badanie mam dopiero za kilka dni i bardzo się niepokoje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tym etapie nie widzę nieprawidłowości. Kluczowa jest jednak ocena lekarz podczas badania USG.