Poziom FSH i progesteronu przy PCOS i planowaniu dziecka

Witam staram sie o dzieckotym z mezem i mam Zespół Polistycznych Jajnikow chcialaja bym sie dowiedziec czy przy takich wynikach mam owulacje i czy wszystko jest w porządku. FSH 2,77 mlU/ml LH 11,60 mlU/ml Progesteron 8,14 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm i dnia cyklu nie można się wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza ginekologa.