Predyspozycje do krzepliwości krwi

Dzień dobry zrobiłam badanie aby dowiedzieć się czy mam predyspozycje do krzepliwości krwi.Wyniki badania oporność na aktywne białko c: 4,566 w jednostkach ratio. Czy to są bardzo złe wyniki? Dodam że mam planowaną operacje usunięcia jajników i jajowodów i w związku z tym mam brać hormony które zwiększają prawdopodobieństwo zakrzepicy.Czy można zastosować leczenie profilaktyczne aby do tego nie doszło?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.