Problem z alkoholem u 43-latka a złe samopoczucie

Wydaje mi się że mam problem alkoh 31 01 2014 straciłem przytomność z objawami drgawek ,sinieniem przygryzieniem języka byłem na SOR-e po badaniach CT oraz EEG wszystko w normie .Od tego momentu nie pije ale mam bardzo dziwne samopoczucie często z głową raz osłabłem bez upadku i straty przytomności .Nie wiem co robić do jakiego lekarza się udać a trwa to już 2,5 tygodnie ,boje się wychodzić z domu jeździć autem.Piłem po ok2 drinki lub 100g wódki tylko wieczorem przed spaniem ok 5lat pomocy

Witam,
Zdecydowanie powiem MA PAN PROBLEM Z ALKOHOLEM i to bardzo dobrze że Pan go tez zauważa. Jest kilka możliwości leczenia np. leczenie ambulatoryjne ( terapia z terapeutą uzależnień) czy leczenie zamknięte wybór zależy od Pana to znaczy z tym jak Pan radzi sobie z objawami odstawienia alkoholu. Proponowałabym na poczatek spotkanie z terapeutą uzleżnień ( w internecie znajdzie Pan namiary) - jednocześnie polecam też pójście na spotkanie anonimowych alkoholików ( terminy spotkań strona www.aa.org.pl) tam może Pan od osób z podobnym problemem dowiedzieć się jak sobie poradzili i od czego może Pan zacząć. Polecam bo zwykle są to grupy otwarte na wymianę doświadczeń i pomoc w zakresie leczenia uzależnienia.Serdeczni pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam
Proponuję żeby zgłosił się Pan do lekarza psychiatry np w Poradni Leczenia Uzależnień.
Lekarz po dokładnym zbadaniu Pana określi głębokość uzależnienia i zaproponuje właściwe leczenie
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak