Problem z alkoholem u 43-latka a złe samopoczucie
Wydaje mi się że mam problem alkoh 31 01 2014 straciłem przytomność z objawami drgawek ,sinieniem przygryzieniem języka byłem na SOR-e po badaniach CT oraz EEG wszystko w normie .Od tego momentu nie pije ale mam bardzo dziwne samopoczucie często z głową raz osłabłem bez upadku i straty przytomności .Nie wiem co robić do jakiego lekarza się udać a trwa to już 2,5 tygodnie ,boje się wychodzić z domu jeździć autem.Piłem po ok2 drinki lub 100g wódki tylko wieczorem przed spaniem ok 5lat pomocy

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam,
Zdecydowanie powiem MA PAN PROBLEM Z ALKOHOLEM i to bardzo dobrze że Pan go tez zauważa. Jest kilka możliwości leczenia np. leczenie ambulatoryjne ( terapia z terapeutą uzależnień) czy leczenie zamknięte wybór zależy od Pana to znaczy z tym jak Pan radzi sobie z objawami odstawienia alkoholu. Proponowałabym na poczatek spotkanie z terapeutą uzleżnień ( w internecie znajdzie Pan namiary) - jednocześnie polecam też pójście na spotkanie anonimowych alkoholików ( terminy spotkań strona www.aa.org.pl) tam może Pan od osób z podobnym problemem dowiedzieć się jak sobie poradzili i od czego może Pan zacząć. Polecam bo zwykle są to grupy otwarte na wymianę doświadczeń i pomoc w zakresie leczenia uzależnienia.Serdeczni pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka
Witam
Proponuję żeby zgłosił się Pan do lekarza psychiatry np w Poradni Leczenia Uzależnień.
Lekarz po dokładnym zbadaniu Pana określi głębokość uzależnienia i zaproponuje właściwe leczenie
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak