Problemy z koncentracją, zmęczeniem i ospałością

witam. co to jest i czym sie objawia? Mam problemy z koncentaca-ciagle zmeczeni, spiaczka, lub odwrotnosc .3 doby moge nie spac. Spadek wagi, miesni bolesne. ni nie rozumnim. nikt nigdy nie chorowal w mojej rodzinie na tarczyce.1. wniki z 4,200 umne 5660. Dalsze pokrywaja sie z USG I kwia. Jestem po udarze, czy to dla mnie niebezpeczne. POZDRAWAIAM Izabela

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który oceni dotychczas wykonane badania oraz w razie konieczności zleci kolejne.