Problemy z włosami i ból z tyłu głowy

Witam... mam 27 lat. Od jakiegos czasu moje wlosy bardzo mi sie przerzedzily na calej glowie. Mialam problem z wypadaniem wlosow , stosowalam m.in szampony z pharmaceris i teraz jest ok. Jednak mam tak rzadkie wlosy ,ze nie moge praktycznie zrobic zadnej fryzury. Robilam badania na hormony i wszystko jest jak najbardziej wporzadku. Dodam,ze zauwazylam bol skory glowy zwlaszcza z tylu. Czy to moze byc lysienie androgenowe? Blagam o pomoc, moja samoocena i nastroj znacznie spadly ; (

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani skórę głowy oraz włosy powinien ocenić specjalista dermatolog, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.