Proszę o interpretację wyniku biopsji gruboigłowej piersi

Witam. Mama odebrala dzisiaj wynik biopsji gruboiglowej piersi BAG guzka piersi lewej- carcinoma mammae invasivum. ER- odczyn dodatni w okolo 100% jader komorek rakowych PR- odczyn dodatni w okolo 100% jader jomorek rakowych Ki67- odczyn slabododatni w okolo 10% Her2- 1 wynik ujemny Lekarz przygotowuje mame do operacji wyciecia, ale na razie zapowiada ze bez chemii... Prosze o informację co to za rak.. na internecie czytam ze insazyjny czyli możliwe przerzuty.

Rak inwazyjny piersi, przerzuty mogą wystąpić jednakże bez dodatkowych badań nie można tego stwierdzić